Lampy UV do dezynfekcji – Sklep

Postęp technologii umożliwia obecnie skuteczne i bezpieczne dezynfekowanie wody w gospodarstwie domowym. Uzdatnianie wody, ale też soków czy mleka, nigdy jeszcze nie było tak proste. Lampy UV zwalczają bakterie i wirusy przy wykorzystaniu promieniowania ultrafioletowego o dużym natężeniu. Na drodze reakcji fotochemicznej niszczy on DNA mikroorganizmów, które zanieczyszczają wodę i uniemożliwia im rozmnażanie się. Lampy UV nie zmieniają składu chemicznego wody, ale czysta woda może zmienić życie.

Lampy UV bakteriobójcze

Lampy UV do dezynfekcji – Global Water

Global Water to wiodący producent bakteriobójczych lamp UV, które w naturalny sposób wyeliminują z wody 98-99% bakterii i wirusów. W ofercie znajdziemy lampy przeznaczone do współpracy z filtrami kuchennymi oraz takie, które montuje się na głównym ujęciu wody w budynku, za hydroforem i filtrami. Nie zabrakło też urządzeń do zadań specjalnych, których przepływ z gwarancją uzdatniania wody wynosi nawet 21 600 l na godzinę. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją dla osób prywatnych oraz z możliwością zakupu gwarancji dla firm.

Lampa bakteriobójcza – Specyfikacja

Aby wytworzyć promienie ultrafioletowe lampa UV, wykorzystuje gazowe promienniki wyładowcze zbudowane ze szkła kwarcowego. Zawierają one parę rtęci, która emituje promieniowanie zabójcze dla wirusów i bakterii. Promienniki pracują do nawet 9000 godzin z wydajnością sięgającą poziomu 360 l/h. Lampy UV posiadają obudowę ze stali nierdzewnej, a ponadto niezbędny atest PZH, który potwierdza ich zgodność z normami bezpieczeństwa.

Lampy antybakteryjne – cena

Lampy UV znajdziemy w różnych segmentach cenowych. Cena takiej lampy jest oczywiście uzależniona od tego, do jakich celów jej potrzebujemy. Ważna będzie także to, jakiej wydajności oczekujemy od urządzenia. Lampy UV marki Global Water to urządzenia, które cieszą się renomą na rynku. Odpowiedzialne są za to między innymi przystępne ceny, dzięki którym można cieszyć się najwyższej jakości oczyszczoną wodą.

Lampy bakteriobójcze – opinie zadowolonych klientów:

avatar

Ostatnio mieliśmy duży problem na działce ze skażoną wodą w studni i się nie dało podlewać warzyw. Wcześniej w ogóle nie wiedziałam o lampach które oczyszczają wodę, ale cieszę się, że ją kupiłam. Bardzo dobre urządzenie

Joanna

avatar

Woda z kranu strasznie mi nie smakowała. Przeczytałem w internecie, że to może przez bakterie. Ludzie polecali lampy UV do sterylizacji wody. Kupiłem Global Water, bo miała najwięcej dobrych opinii. Nie zawiodłem się, polecam

Andrzej

avatar

Denerwowało mnie już kupowanie wody w butelkach ale nie miałam zaufania do kranówki. Lampa bakteriobójcza dużo mi ułatwiła, bo jest bardzo wydajna, a promiennik trzeba wymieniać tylko raz na rok. Super sprawa!!!

Kasia

avatar

Naprawdę świetny gadżet. Nie zajmuje dużo miejsca, dobra cena, no i lepsza woda. Wszystko fachowo wykonane, o nic nie trzeba się martwić. Moim zdaniem to zdrowie jest najważniejsze, dlatego kupiliśmy z rodziną te lampy. Polecam firmę Global Water, to fachowcy.

Paweł