Portal

Aktualności
Kalendarz
Regulamin


Czy uważasz, że eko-innowacje są wdrażane w polskich przedsiębiorstwach?

Partnerzy

MAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych. Oprócz narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, MAKITA posiada również bogatą ofertę urządzeń spalinowych i pneumatycznych. Poza narzędziami MAKITA firma reprezentowana jest również przez marki DOLMAR oraz MAKTEC. Polska filia - MAKITA Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku- Białej rozpoczęła działalność w styczniu 1995 roku zapewniając dystrybucję na terenie całego kraju poprzez rzetelnie dobraną sieć punktów dilerskich. Ponad 200 punktów serwisowych dba o stan techniczny narzędzi.

Więcej informacji: www.makita.pl

Stowarzyszenie "Zielona Krajna" współpracuje z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska w Krakowie oraz Wyższą Szkołą Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Realizujemy dwa programy: Czysty Biznes oraz Aktywna Edukacja Ekologiczna na Zielonych Szlakach Greenways. Tworzymy 16-ty w Polsce Klub Czystego Biznesu, który jest zarazem 4-tym na północy kraju. Stowarzyszenie "Zielona Krajna" tworzy na terenie Sępólna Krajeńskiego Zielony Park Przedsiębiorczości "Krajna".


Więcej informacji: www.zielonakrajna.info
Od ponad pół wieku jesteśmy obecni na rynku nasiennym. Przez wiele lat działaliśmy pod znakiem firmowym CNOS i PNOS, który w wyniku zmian organizacyjnych zastąpiliśmy naszym obecnym znakiem - TORSEED. Dzięki naszym specjalistycznym służbom plantacyjnym, dobrym warunkom przechowywania nasion oraz ciągłym inwestycjom w certyfikowane laboratorium zakładowe, mogą Państwo być pewni, że otrzymują od nas produkt spełniający najwyższe normy jakościowe. Nieustannie dostosowujemy asortyment do potrzeb rynku. Obecnie posiadamy kilkadziesiąt gatunków i kilkaset odmian. Są wśród nich również odmiany z własnej, intensywnie utrzymywanej i rozwijanej hodowli.
Więcej informacji: www.torseed.pl


Pozostali Partnerzy
”Ekologia”
Więcej informacji: http://jestemeco.pl