Profesjonalna Lampa UV SAG-4 48W

Profesjonalna Lampa UV SAG-4 48W wykorzystuje promieniowanie UV w celu ochrony wody przed niekorzystnym wpływem wirusów i bakterii, które się w niej rozwijają. Używając lampy UV SAG-4 48W, można zrezygnować ze stosowania specjalistycznych środków chemicznych do sterylizacji wody i nadal cieszyć się perfekcyjnie czystą cieczą. Dużą zaletą lampy UV SAG-4 48W jest fakt, iż nie zmienia smaku ani zapachu płynów. Ponadto jest ona prosta w obsłudze, a koszty jej eksploatacji nie są wysokie i nie obciążają nadmiernie budżetu.

Lampa UV 48w

Profesjonalna Lampa do dezynfekcji UV SAG-4

Lampa UV SAG-4 48W znajduje się w trwałej obudowie ze stali nierdzewnej typu 304SS. Posiada ona zasilacz połączony z komputerem, który steruje całą pracą układu uzdatniania cieczy. Informuje on o konieczności wymiany żarnika oraz o jakości pracy układu. Warto dodać, że lampę UV SAG-4 48W można stosować także do sterylizacji innych cieczy niż woda (np. soków, napojów czy mleka) oraz powietrza. Jej dużą zaletą jest fakt, iż nie wpływa ona niekorzystnie na parametry organoleptyczne płynów, a jej użycie i serwisowanie jest proste i niedrogie.

Lampa UV Sag-4 - Specyfikacja

Lampa UV SAG-4 48W to niewielkie urządzenie, którego długość wynosi zaledwie 540 mm, a średnica osiąga tylko 90 mm. Lampa ta posiada atest higieniczny PZH, który potwierdza, iż sprzęt jest w pełni bezpieczny dla użytkownika i w żaden sposób nie zagraża jego życiu ani zdrowiu. Maksymalna wydajność lampy równa się 45 l/minutę. Urządzenie to posiada wysokiej jakości promiennik niskociśnieniowy, który jest w stanie pracować nawet do 9000 godzin. Warto również wspomnieć, iż lampa UV SAG-4 48W wyposażona jest w przyłącze wody 1" GZ.

Lampa do dezynfekcji(SAG-4) - Cena

Lampa do dezynfekcji UV SAG-4 48W to urządzenie wysokiej jakości, które skutecznie chroni wodę przed wirusami, bakteriami, chlorem, wolnym ozonem i węglem organicznym, czyli wszystkim tym, co mogłoby niekorzystnie oddziaływać na organizm. A to nie jedyne jej zalety! Ogromnym atutem lampy UV SAG-4 48W jest jej cena - w pełni adekwatna do jakości. Warto zaznaczyć, iż zakup tego urządzenia to świetna inwestycja, która z pewnością po czasie się zwróci. A to wszystko dzięki temu, iż używając lampy UV SAG-4 48W można zrezygnować z zakupu środków chemicznych do oczyszczania cieczy oraz wody butelkowanej.

Lampa UV SAG-4 - Profesjonalna - Opinie zadowolonych klientów

Lampa UV SAG-4 48W to nowoczesne urządzenie, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Kupowana jest ona zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Cieszy się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Szczególnie doceniana jest za swoją skuteczność, niskie koszty eksploatacji oraz łatwość w obsłudze. Użytkownicy chwalą ją także za wydajność i trwałość. Podkreślają oni, iż jej zakup to doskonała inwestycja. Lampę UV SAG-4 48W można zamówić w atrakcyjnej cenie na stronie: sklep.osmoza.pl/profesjonalna-lampa-uv-sag-4-48w.